živý kraj

karlovarský kraj

Aktuální počasí

Počasí dnes:

23. 6. 2018

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Přehrát/Zastavit Další

Kalendář

 

Mobilní verze

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Senior Pas

Typ: ostatní
Projekt Senior Pas je určený především pro osoby ve věku nad 55 let a jeho hlavním posláním je představit jim vhodné volnočasové aktivity, podpořit jejich společenské vyžití, pomoci v péči o tělesné i duševní zdraví, případně nabídnout jiné aktivity vhodné pro tuto věkovou kategorii a pomoci jim v jejich čerpání finančně zvýhodněnými službami, nebo zakoupením zboží za zvýhodněnou cenu.

Projekt je spolufinancován a podporován Karlovarským krajem a Ministerstvem práce a sociálních věcí, proto je získání karty Senior Pas bezplatné a seniora nezavazuje k povinnému čerpání služeb, nebo zboží, ale umožní mu získat určité služby a zboží výhodněji než bez karty. Karta není platební a není nijak finančně propojená s účtem seniora.

V návaznosti na dotazy, které jsme již zaznamenali, Vám pro ulehčení práce zasíláme link pro zaregistrování do projektu Senior Pas za účelem získání karty Senior Pas.
Přihlášení je možné na: http://www.seniorpasy.cz/cs/registrace.php?PHPSESSID=jqcrpi7bcp1nde9eepg20jder0 a s přihlášením mohou seniorům pomoci příbuzní, nebo známí.
Přihlášení je možné také telefonicky (viz níže), nebo odesláním registračního lístku, který je součástí letáčku.

Další zajímavé informace o celorepublikovém projektu získají občané na adrese: www.seniorpasy.cz a rovněž je přístupná adresa, specializovaná na Karlovarský kraj: http://seniorpas.kr-karlovarsky.cz , kde budou postupně přibývat aktuality z Karlovarského kraje.

Registrace:    http://www.seniorpasy.cz/cs/registrace.php?PHPSESSID=jqcrpi7bcp1nde9eepg20jder0

 

Informace o projektu:   http://www.seniorpasy.cz/

                                     http://seniorpas.kr-karlovarsky.cz/

 


Vytvořeno: 20. 9. 2017
Poslední aktualizace: 23. 9. 2017 23:08
Autor: Romana Kováčíková